Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

HAKKIMIZDA

Kolaysaglik.net web sitesi 2022 yılının Haziran ayı itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Site içeriğinin tamamı Sağlık Personelleri tarafından oluşturulmaktadır. Yazılarımız yazıldıktan sonra doktorlar tarafından değerlendirilip düzeltildikten sonra yayımlanmaktadır.

Sitemizi kurarken internet ortamında bulunan karmaşık bilgileri sade şekilde bulabileceğiniz ve internette bulunmayan bilgilere ulaşabileceğiniz yazıların bulunduğu sanal kütüphane olmaktır.

Gizlilik Politikası

1. kolaysaglik.net kişisel bilgi ve veri güvenliğinizi korumak ve kullanılmakta olan teknolojik alt yapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemektedir. Gizlilik ilkeleri kapsamında kolaysaglik.net, web sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir.

2. Kolaysaglik.net ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından web sitesi üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türlü kişisel bilgileri ve verileri, hastalıklar ve sağlık sorularına ilişkin verileri üçüncü kişiler ile hiç bir şekilde paylaşmayacaktır.

Sitemiz Uyar- Kaldır prensibini benimsemiştir.

Site içeriği ile ilgili bilgileri eksik veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız eğer İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kolaysağlık.net sitesinde çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok bilgi bulunmaktadır. Ancak bu bilgiler tıp alanında bilgisi olan kişilere yöneliktir. Hastalıklar, tedaviler ve tetkikler hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Bu yüzden sitede yazan bilgiler sizin için farklılık gösterebilmektedir. Sizinle aynı durumu yansıtsa bile sitede yer alan bilgiler doktor tavsiyesi niteliğinde değildir. Site içeriğini uygulamak kişinin kendi sorumluluğundadır. Siteden link verdiğimiz diğer sitelerdeki bilgilerin doğruluğundan kolaysaglık.net hiçbir şekilde hukuki ve cezai olarak sorumluluk kabul etmemektedir.